MS SQL developer

    228
    • TPP
    • Kontrakt
    • Bratislava
    • Plat: 1700€ - 2000€
    • Žiadosti boli uzavreté

    Chcete budovať kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti?

    Chcete sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami?

    Obsadzujeme pozíciu DB Developer s pracovným miestom v Bratislave.

    Náplň práce:

    • spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre našich zákazníkov
    • vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
    • implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, otestovanie vytvorených funkcií, nasadenie do produkcie
    • spolupráca a aktívna komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

    Požiadavky:

    • skúsenosti s vývojom MS SQL Server
    • výhodou znalosti z poisťovníctva a bankovníctva

    Benefity:

    •  Nadštandardná lekárska starostlivosť
    • Notebook
    • Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
    • Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
    • Vzdelávacie kurzy, školenia
    • Kafetérie, občerstvenie na pracovisku
    • Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
    • Príspevok na vzdelanie
    • Zvýhodnené pôžičky zamestnancom
    • Možnosť občasné práce z domu
    • Firemné akcie
    Ak Ťa pracovná ponuka zaujala (aj keď nespĺňaš všetky kritéria) klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na
     Ak to nie je pre Teba ideálna pozícia, napíš nám na  a spolu nájdeme niečo podľa Tvojich predstáv.
    IT013
    Mentor Partners
    Nie sme obyčajná personálna agentúra. Máme za sebou 20 rokov pôsobenia v IT oblasti a preto veľmi dobre poznáme IT prostredie v našom regióne. Vieme poradiť a nájsť vhodnú pracovnú pozíciu každému záujemcovi, zodpovedajúcu jeho skúsenostiam, znalostiam a  ambíciám, aby sa očakávania stretli a všetky strany boli spokojné.