Content špecialista

    14
    • Živnosť/sro
    • Kdekoľvek
    • Plat: 300€ - 350€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Ponúkame prácu, ktorá je pestrá, kreatívna a môžeš ju vykonávať na diaľku. Odmeníme ťa za každú vytvorenú stránku. Ak si pracoval/a s WordPress, určite vieš, že nie je na ňom nič zložité. Preferujeme dlhodobú freelance spoluprácu. Keďže sme začínajúci projekt, môžeš očakávať užšiu spoluprácu a sľubný kariérny rast 🙂

    Minimálne požiadavky:
    – spoľahlivosť
    – zameranie na interiérový dizajn
    – možnosť práce na Apple alebo prístup do iCloud (programy iMovie, Keynote)

    Ideálne požiadavky:
    – základné skúsenosti s WordPress (Elementor, WooCommerce výhodou)
    – základné skúsenosti s copywritingom

    Čo bude tvojou náplňou práce?
    – nasadzovanie nových stránok, obrázkov a linkov na WordPress
    – výber produktov
    – tvorba krátkych textov, nadpisov, meta popisov
    – úprava linkov
    – príprava podkladov pre video v Keynote
    – jednoduchá úprava videa v iMovie (strihanie snímok, vloženie hudby)
    – jednoduchá tvorba grafiky v Canva (úvodná snímka na video)

    Odmena: 300350 EUR / 3 stránky / mesiac

    Neváhaj sa nám ozvať. Pošli svoj životopis na náš email.

    Tagged as: , , , ,