VoIP & Infrastructure Engineer – vhodné aj pre študentov

    73
    • Čiastočný úväzok
    • TPP
    • Živnosť/sro
    • Bratislava
    • Plat: 1500€ - 3000€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    – Starať sa o hladký chod našej infraštruktúry.
    – Podieľať sa na rozvoji, automatizácie a škálovania našej infraštruktúry.
    – Monitorovať CloudTalk, aby sme mohli rýchlo identifikovať problémy hneď keď nastanú.
    – Networking (na úrovni CCNA 1, 2) – SIP, TCP/IP.
    – Zlešovať bezpečnosť CloudTalku.
    – Pomáhať s ďalším rozvojom nášho skvelého produktu.
    – Komunikovať požiadavky technickej podpory prostredníctvom e-mailu, chatu alebo telefónu.
    – Pomôcť niektorým zákazníkom prejsť prvotným set-up procesom technického nastavenia.

    Môžeš pracovať s týmito technológiami:
    – Hlavné technológie: Asterisk, Redis, Amazon AWS, MariaDB, Cloudflare, Nginx, Kafka, Electron, WebRTC, Kamailio, ElasticSearch.
    – Nástroje na monitorovanie a zálohovanie: Zabbix, Grafana, Sentry, Bareos.
    – Programovacie jazyky: Bash, Python, C.

    Ak sa chceš rozvíjať a rásť, ale nemáš dostatok požadovaných skúseností, daj nám vedieť. Hľadáme aj ľudí na Junior VoIP & Infrastructure Engineer pozíciu.

    Zamestnanecké výhody, benefity

    – Možnosť byť súčasťou skvelého tímu skúsených ľudí, ktorý vytvára produkt na svetovej úrovni.
    – Naučíme ťa množstvo vecí o VoIP, Linux serveroch, infraštruktúre a množstve služieb, ktoré používame.
    – Rodinnú atmosféru, kde nájdeš nových priateľov.
    – Malý tím, kde každý môže vyniknúť. Máš šancu profesionálne a osobnostne rásť.
    – Rodinný dom so záhradou a saunou pre regeneráciu. V blízkosti sa nachádza veľký mestský park.
    – Flexibilná pracovná doba. Možnosť pracovať na diaľku alebo home office.
    – Odmeny na základe tvojho nasadenia a schopností.
    – Garáž na bicykle 🙂

    Informácie o výberovom konaní

    Pošli nám svoj životopis ešte dnes, buď cez portál Profesia.sk alebo prostredníctvom nášho webu https://www.cloudtalk.sk/voip-infrastructure-engineer

    Požiadavky na zamestnanca

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

    Ostatné znalosti

    Administrácia LAN/WAN – základy

    Pozícia je vhodná pre absolventa

    Áno

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    Čo hľadáme?
    – Znalosť základov správy Linux serverov.
    – Schopnosť riešiť rôznorodé problémy, kritické myslenie a vedieť sa sám rozhodovať.
    – Profesionálny prístup s odhodlaním poskytovať úžasnú zákaznícku podporu.
    – Chuť učiť sa a mať pozitívne naladenie. Čo nevieš, ťa naučíme my.
    – Vzdelanie v technickej oblasti, študenti sú tiež vítaní.
    – Dobrá znalosť písanej a hovorenej angličtiny.
    – Tímového hráča s nasadením.
    – Znalosť VoIP je výhodou.
    – Skúsenosti s diagnostikou problémov s QoS sú výhodou.
    – Skúsenosti s technológiami call centra, ako sú IVR sú výhodou.