Unity programátor

    111
    • Čiastočný úväzok
    • Živnosť/sro
    • Košice
    • Termín nástupu: 01.08.2019
    • Plat: 1400€ - 2000€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Ahojte,

    sme mladé herné štúdio Cassagi a do nášho tímu hľadáme posily na pozíciu Unity programátora. V našom tíme budeš mať možnosť podieľať sa na tvorbe budovateľskej stratégie z obdobia starovekého Egypta. Táto pozícia je na plný úväzok u nás v štúdiu v Košiciach.

    Teaser https://www.youtube.com/watch?v=ay2kxmsY4cA&feature=youtu.be

    Požadovaná úroveň

    Mid-senior, Senior

    Náplň tvojej práce

    – Herný vývoj, pridávanie funkcionality a herných mechaník podľa vytvoreného game dizajnu

    – Odstraňovanie chýb a ladenie hry

    Špecializácia

    – Platforma PC

    Čo od teba očakávame

    – Pokročilé znalosti v Unity engine

    – Pokročilé znalosti v C#

    – Pozitívny prístup k práci

    – Schopnosť pracovať v tíme

    – Schopnosť akceptovať spätnú väzbu

    – Chuť učiť sa

    Výhodou bude

    – Kreativita a chuť zapájať sa do procesu tvorby hier

    – Skúsenosti s optimalizáciou a profilovaním hier

    – Skúsenosti s ďalšími 2D/3D nástrojmi (Photoshop, 3DSMax, Maya)

    Lokalita

    Košice

    Pokiaľ si myslíš, že spĺňaš tieto požiadavky, pošli nám tvoj životopis a ukážky prác, prípadne odkaz na portfólio. Tešíme sa na tvoju správu.

    Martin Ostrolucký

    [email protected]

    Tagged as: ,