SW Analytik – Insurance

    85
    • TPP
    • Bratislava
    • Plat: 2000€ - 3000€
    • Žiadosti boli uzavreté

    Chcete budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti? Chcete sa podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami?

    Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na posilnenie svojho analytického tímu.

    Náplň práce:

    • spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
    • analýza požiadaviek zákazníka
    • organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich
    • spracovanie biznis požiadaviek zákazníka na základe stanovenej metodiky
    • návrh kľúčových častí používateľského interfejsu
    • návrh riešení, procesov, use-casov, obrazoviek
    • pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom
    • dodržiavanie firemných postupov a projektových štandardov

    Požiadavky:

    • relevantné doménové znalosti z oblasti Insurance;
    • praktické skúsesti s analýzou požiadaviek zákazníka, s ich formalizáciou (min. 2-3 roky)
    • práca s nástrojmi MS Office
    • ovládanie, resp. praktické skúsenosti s používaním niektorého z DB (MS SQL, ORACLE)
    • znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov – Výhodou

    Nevyhnutné osobnostné predpoklady:

    • zrelá osobnosť so slušne rozvinutými komunikačnými schopnosťami
    • schopnosť riešiť nejasne definované problémy
    • pripravenosť logicky argumentovať
    • schopnosť prichádzať s návrhmi
    • proaktívny a zodpovedný prístup k práci

    Benefity:

    • nadštandardná lekárska starostlivosť
    • notebook, príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
    • flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
    • vzdelávacie kurzy, školenia
    • zvýhodnené pôžičky zamestnancom
    • možnosť občasné práce z domu
    • firemné akcie
    • možnosť si nadpracovať hodiny

    Ak Ťa pracovná ponuka zaujala (aj keď nespĺňaš všetky kritéria) klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na CV@robime.it
    Ak to nie je pre Teba ideálna pozícia, napíš nám na CV@robime.it a spolu nájdeme niečo podľa Tvojich predstáv.
    IT 013