IT Architekt

    309

    Sme úspešná banka ktorá patrí medzi TOP 3-ku na Slovensku. Sme úspešnou súčasťou medzinárodného koncernu, preto máme výhodné postavenie. Využívame najnovšie inovatívne technológie, nové platformy, virtualizácie…

    U nás máš  možnosť kariérne rásť. Máme IT oddelenie (cca 250 ľudí), ale projekty sú rozdelené medzi menšie tímy 5 – 10 ľudí.

    Do nášho tímu hľadáme  IT Architekta pre SW vývoj, ktorý bude pracovať v tíme na celom vývojovom cykle projektu v oblasti SW aplikácií, primárne sa bude zameriavať na analýzu požiadaviek zadávateľa a návrh komplexného riešenia alebo vybraných častí systému. Bude spolupracovať so zadávateľom požiadaviek a s celým projektovým tímom (analytici, developeri, konzultanti, project management).

    Náplň práce:

    • návrh architektúry a analýza riešenia pre požiadavky na zmenu alebo vývoj nových aplikácií
    • spolupráca pri špecifikovaní požiadaviek zadávateľom, vyjasňovanie požiadaviek, identifikácia možných dopadov na existujúce procesy
    • oboznámenie sa, dodržiavanie, prípadne participácia na tvorbe IT štandardov a cieľovej Enterprise architektúry
    • udržiavanie aktuálnej aplikačnej dokumentácie v rámci štandardov spoločnosti
    • sledovanie informačných zdrojov a návrh nových ideí, ktoré majú dopad na IT a obchodnú stratégiu
    • podpora biznisu a IT prevádzky pri identifikovaní a riešení chýb v živej prevádzke

    Požadované znalosti:

    • 3 roky skúseností v oblasti analýz SW aplikácií
    • skúsenosti s návrhom a imlementáciou riešení s viacvrstvovou servisne orientovanou architektúrou
    • orientácia v objektovo orientovanej analýze a návrhoch (UML)

    Benefity:

    • vedenie účtu zadarmo
    • zvýhodnené úrokové sadzby produktov spoločnosti
    • 100 % zľava z poplatku za úver
    • príspevok na zdravie
    • príspevok do 3. piliera
    • dni dovolenky navyše
    • variabilné odmeny

    Plat: minimálna nástupná mzda od 2100EUR
    Typ zmluvy: TPP
    Lokalita: Bratislava

    Prezradíme ti o nás oveľa viac, stačí ak máš záujem. Na začiatok nám nechaj kontakt na seba a životopis. Klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na CV@mentor-partners.sk.

    Kontaktovať ťa budú naši partneri, ktorí nám pomáhajú s výberom. Volajú sa  Mentor Partners. Ty budeš v kontakte so  Slavom Bačom. Je to skúsený IT- čkár, chápe čo hľadáme, zodpovie tvoje otázky, pomôže ti upraviť CV a pripraviť sa na stretnutie s nami Jeho odporúčanie bude pre nás dôležité. Tešíme sa na Teba.
    B003

    Tagged as: architekt, UML

    Nahraj dokumenty vo formáte (pdf, zip). Max. veľkosť súboru: 48 MB.

    Alternatívne, môžeš poslať svoj online životopis, spolu so svojimi preferenciami.