IT Architekt

    175

    Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu IT Architekt.

    Architekt pre SW vývoj bude pracovať v tíme na celom vývojovom cykle projektu v oblasti SW aplikácií, primárne sa bude zameriavať na analýzu požiadaviek zadávateľa a návrh komplexného riešenia alebo vybraných častí systému. Bude spolupracovať so zadávateľom požiadaviek a s celým projektovým tímom (analytici, developeri, konzultanti, project management).

    Náplň práce:

    • návrh architektúry a analýza riešenia pre požiadavky na zmenu alebo vývoj nových aplikácií
    • spolupráca pri špecifikovaní požiadaviek zadávateľom, vyjasňovanie požiadaviek, identifikácia možných dopadov na existujúce procesy
    • oboznámenie sa, dodržiavanie, prípadne participácia na tvorbe IT štandardov a cieľovej Enterprise architektúry
    • udržiavanie aktuálnej aplikačnej dokumentácie v rámci štandardov spoločnosti
    • sledovanie informačných zdrojov a návrh nových ideí, ktoré majú dopad na IT a obchodnú stratégiu
    • podpora biznisu a IT prevádzky pri identifikovaní a riešení chýb v živej prevádzke

    Požiadavky:

    • 3 roky skúseností v oblasti analýz SW aplikácií
    • skúsenosti s návrhom a imlementáciou riešení s viacvrstvovou servisne orientovanou architektúrou
    • orientácia v objektovo orientovanej analýze a návrhoch (UML)

    Benefity:

    • vedenie účtu zadarmo
    • zvýhodnené úrokové sadzby produktov spoločnosti
    • 100 % zľava z poplatku za úver
    • príspevok na zdravie
    • príspevok do 3. piliera
    • dni dovolenky navyše s programom – Dovolenka PLUS
    • variabilné odmeny

    Ak Ťa pracovná ponuka zaujala (aj keď nespĺňaš všetky kritéria) klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na CV@robime.it
    Ak to nie je pre Teba ideálna pozícia, napíš nám na CV@robime.it a spolu nájdeme niečo podľa Tvojich predstáv.
     B003
    Nahraj dokumenty vo formáte (pdf, zip). Max. veľkosť súboru: 48 MB.

    Alternatívne, môžeš poslať svoj online životopis, spolu so svojimi preferenciami.