Senior Front-end / Angular Developer (BA, PD, ZA)

    56
    • TPP
    • Kdekoľvek
    • Plat: 1700€ - 2200€

    Pre nášho stabilného klienta obsadzujeme pozíciu Senior Front-end / Angular Developer, ktorý sa bude podieľať na tvorbe serverovej a aplikačnej logiky veľkého medzinárodného poisťovacieho systému.

    Pozície obsadzujeme v Bratislave, Žiline alebo v Prievidzi.

    Náplň práce:

    • spolupráca na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
    • podieľanie sa na tvorbe serverovej a aplikačnej logiky veľkého medzinárodného poisťovacieho systému
    • vývoj pridelenej časti aplikácie podľa zadanej špecifikácie, alebo iného zadania
    • implementácia aplikačných funkcií, zmenových požiadaviek, testovanie vytvorených funkcií oprava chýb, nasadenie do produkcie
    • spolupráca a komunikácia s ostatnými členmi vývojového tímu pri realizácii riešenia

    Požiadavky:

    • Javascript – pokročilý
    • Angular – pokročilý
    • CSS – pokročilý
    • HTML – pokročilý
    • REST – pokročilý
    • angličtina – na komunikatívnej úrovni

    Výhodou:

    • WebAPI, .NET, TypeScript, Angular 2 príp. ReactJS, alebo iný komponentovo orientovaný framework, LESS, SSAS

    Benefity:

    •  Nadštandardná lekárska starostlivosť
    • Notebook
    • Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
    • Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
    • Vzdelávacie kurzy, školenia
    • Kafetérie, občerstvenie na pracovisku
    • Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
    • Príspevok na vzdelanie
    • Zvýhodnené pôžičky zamestnancom
    • Možnosť občasné práce z domu
    • Firemné akcie

    Ak Ťa pracovná ponuka zaujala (aj keď nespĺňaš všetky kritéria) klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na CV@robime.it
    Ak to nie je pre Teba ideálna pozícia, napíš nám na CV@robime.it a spolu nájdeme niečo podľa Tvojich predstáv.
    IT013

    Tagged as: Javascript

    Nahraj dokumenty vo formáte (pdf, zip). Max. veľkosť súboru: 48 MB.

    Alternatívne, môžeš poslať svoj online životopis, spolu so svojimi preferenciami.