SAP Software Tester

    96
    • TPP
    • Košice
    • Termín nástupu: 01.06.2019
    • Plat: 900€ - 4000€

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    – vytvárať testy na základe produktových špecifikácií a návrhov
    – testovať naše SAP produkty a riešenia podľa kritérií a ich funkčnosti
    – vykonávať nezávislé testy a dokumentovať výsledky
    – vytvárať automatizované testovacie sekvencie s pomocou štandardizovaných nástrojov
    – podporovať ďalší rozvoj procesov kvality v našom tíme

    Požadujeme od teba:

    – Nemecký jazyk – minimálne základy alebo vôľa učiť sa
    – skúsenosti s testovaním software-u podľa metodiky ISTQB
    – skúsenosti s Automation testingom a zaužívanými nástrojmi
    – profesionálna komunikácia

    Výhodou sú znalosti z oblasti:

    – skúsenosť s testovacími nástrojmi v SAP-e
    – znalosť a poznatky SAP bankových modulov

    Ponúkame ti:

    – dlhodobé stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú
    – vynikajúce platové ohodnotenie (v závislosti od skúsenosti a znalostí)
    – moderné a štandardné tools pre vývoj softvéru
    – zaujímavá práca v prijemnom pracovnom prostredí v dynamickom pracovnom tíme
    – jazykové kurzy počas pracovnej doby a priamo na pracovisku
    – agilný vývoj
    – flexibilná pracovná doba
    – finančný bonusový systém
    – prístup k najmodernejším technológiám
    – možnosť osobnostného rozvoja, profesijného rastu
    – zdravotné cvičenie BodyGeek na pracovisku
    – možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom
    – nápoje a ovocie zadarmo
    – dovolenka navyše
    – nadštandardný počet SickDays

    Tagged as: SAP, abap, testing

    Nahraj dokumenty vo formáte (pdf, zip). Max. veľkosť súboru: 48 MB.

    Alternatívne, môžeš poslať svoj online životopis, spolu so svojimi preferenciami.

    IT Impulse s.r.o.
    IT-Impulse je Software Engineering divízia medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.Náš nemecký klient je líder v oblasti dizajnu, vývoja a zavádzania vysoko kvalitných riešení v systéme SAP pre bankovníctvo a poisťovníctvo.