IT Architekt

    590
    • TPP
    • Bratislava
    • Plat: 2100€ - 4000€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Sme úspešná banka ktorá patrí medzi TOP 3-ku na Slovensku. Sme úspešnou súčasťou medzinárodného koncernu, preto máme výhodné postavenie. Využívame najnovšie inovatívne technológie, nové platformy, virtualizácie…

    U nás máš  možnosť kariérne rásť. Máme IT oddelenie (cca 250 ľudí), ale projekty sú rozdelené medzi menšie tímy 5 – 10 ľudí.

    Do nášho tímu hľadáme  IT Architekta pre SW vývoj, ktorý bude pracovať v tíme na celom vývojovom cykle projektu v oblasti SW aplikácií, primárne sa bude zameriavať na analýzu požiadaviek zadávateľa a návrh komplexného riešenia alebo vybraných častí systému. Bude spolupracovať so zadávateľom požiadaviek a s celým projektovým tímom (analytici, developeri, konzultanti, project management).

    Náplň práce:

    • Návrh architektúry a analýza riešenia pre požiadavky na zmenu alebo vývoj nových aplikácií
    • Spolupráca pri špecifikovaní požiadaviek zadávateľom, vyjasňovanie požiadaviek, identifikácia možných dopadov na existujúce procesy
    • Oboznámenie sa, dodržiavanie, prípadne participácia na tvorbe IT štandardov a cieľovej Enterprise architektúry
    • Udržiavanie aktuálnej aplikačnej dokumentácie v rámci štandardov spoločnosti
    • Sledovanie informačných zdrojov a návrh nových ideí, ktoré majú dopad na IT a obchodnú stratégiu
    • Podpora biznisu a IT prevádzky pri identifikovaní a riešení chýb v živej prevádzke

    Požadované znalosti:

    • 3 roky skúseností v oblasti analýz SW aplikácií
    • Skúsenosti s návrhom a imlementáciou riešení s viacvrstvovou servisne orientovanou architektúrou
    • Orientácia v objektovo orientovanej analýze a návrhoch (UML)

    Benefity:

    • Vedenie účtu zadarmo
    • Zvýhodnené úrokové sadzby produktov spoločnosti
    • 100 % zľava z poplatku za úver
    • Príspevok na zdravie
    • Príspevok do 3. piliera
    • Dni dovolenky navyše
    • Variabilné odmeny

    Plat: od 2.100EUR/Brutto
    Typ zmluvy: TPP
    Lokalita: Bratislava

    Prezradíme ti o nás oveľa viac, stačí ak máš záujem. Na začiatok nám nechaj kontakt na seba a životopis. Klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na [email protected].

    Kontaktovať ťa budú naši partneri, ktorí nám pomáhajú s výberom. Volajú sa  Mentor Partners. Ty budeš v kontakte so  Slavom Bačom. Je to skúsený IT- čkár, chápe čo hľadáme, zodpovie tvoje otázky, pomôže ti upraviť CV a pripraviť sa na stretnutie s nami Jeho odporúčanie bude pre nás dôležité. Tešíme sa na Teba.
    B003

    Tagged as: ,

    robime.it
    Nie sme personálna agentúra, máme za sebou niekoľko desiatok IT a biznis projektov. Preto poznáme firmy v oblasti a ich skutočné požiadavky. Chceme ľuďom pomáhať rásť a firmám efektívnejšie pracovať. Máme portál robime.it, aby sme umožnili zdieľanie znalostí a skúseností z IT sveta. Zvyčajne veľmi dobré poznáme prostredie našich klientov, a preto vieme poradiť a usmerniť každého záujemcu o pracovnú pozíciu tak, aby sa očakávania stretli a všetky strany boli spokojné. Rozumieme IT, a preto vieme poradiť a nájsť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu skúsenostiam, znalostiam a ambíciám každého z Vás. Každý záujemca je pravidelne informovaný o stave a výsledkoch procesu. Chcete sa presvedčiť? Napíšte na mail: [email protected]