Java / JEE Developer

    148
    • TPP
    • Bratislava
    • Plat: 1500€ - 2000€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Pre nášho stabilného klienta hľadáme Java / JEE Developera.

    Náplň práce:

    • Developer pracuje v tíme na celom vývojovom cykle projektu v oblasti SW aplikácií, zameriava sa na analýzu, vývoj a údržbu komplexného riešenia alebo vybraných častí systému.
    • Vývoj a programovanie aplikačných komponentov na platforme Spring/JEE s použitím ďalších technológií
    • Spolupráca na analýze, návrhu architektúry a dizajnu riešenia
    • Tvorba technickej dokumentácie pre realizované riešenia

    Benefity:

    • Zvýhodnenia na produktoch banky
    • Motivačné nadštandardné ohodnotenie
    • Príspevok na zdravotnú starostlivosť
    • Príspevok na DDS
    • Extra dovolenka za každý odpracovaný rok

    Znalosti a skúsenosti:

    • Min. 3-ročné skúsenosti s vývojom web aplikácií (JAVA/JEE)
    • Znalosť niektorých z technológií JEE (EJB, Servlets, JSP, JSF, JMS, Java Persistence API) na pokročilej úrovni
    • Užívateľské skúsenosti s JEE aplikačnými servermi (JBoss, WebSphere, Tomcat …)
    • Znalosť SOAP, WSDL, HTML, XML, XSL, JSP, JavaScript, CSS
    • Skúsenosti s integračnými technológiami a nástrojmi vítaná (Spring Framework, JMS, IBM WebSphere MQ, JDBC, …)
    • Znalosť SQL a orientácia v relačných databázami (Oracle, DB2, MS SQL, …
    • Objektovo-orientovaná analýza a dizajn, znalosť UML vítaná

    preferované skúsenosti:

    • Skúsenosť so systémami riadenia verzií (git, svn)
    • Užívateľské skúsenosti so systémami UNIX a Windows
    • Znalosť procesu vývoja software a release manažmentu vítaná

    Ak Ťa pracovná ponuka zaujala (aj keď nespĺňaš všetky kritéria) klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na [email protected]
    Ak to nie je pre Teba ideálna pozícia, napíš nám na [email protected] a spolu nájdeme niečo podľa Tvojich predstáv.
    B003

    Tagged as:

    robime.it
    Nie sme personálna agentúra, máme za sebou niekoľko desiatok IT a biznis projektov. Preto poznáme firmy v oblasti a ich skutočné požiadavky. Chceme ľuďom pomáhať rásť a firmám efektívnejšie pracovať. Máme portál robime.it, aby sme umožnili zdieľanie znalostí a skúseností z IT sveta. Zvyčajne veľmi dobré poznáme prostredie našich klientov, a preto vieme poradiť a usmerniť každého záujemcu o pracovnú pozíciu tak, aby sa očakávania stretli a všetky strany boli spokojné. Rozumieme IT, a preto vieme poradiť a nájsť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu skúsenostiam, znalostiam a ambíciám každého z Vás. Každý záujemca je pravidelne informovaný o stave a výsledkoch procesu. Chcete sa presvedčiť? Napíšte na mail: [email protected]