Java Developer

    141
    • TPP
    • Kdekoľvek
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Spoločnosť

    Ako špecialista na IT transformácie zamestnávame viac ako 250 odborníkov, ktorí tvoria IT prostredia popredných poskytovateľov finančných služieb a priemyselných podnikov. Ako spoľahlivý partner vytvárame s našimi zákazníkmi, ako sú Deutsche Bank, BMW, Daimler, GLS a Deutsche Bahn základ pre ich biznis zajtrajška. S rastom obratu od 20-30% p.a. patríme medzi najrýchlejšie rastúce poradenské spoločnosti v Nemecku. Udržali sme si dynamiku a prístupnosť Start-Upu a zároveň ponúkame skúsenosti a profesionalitu spoločnosti, ktorá viac ako 10 rokov úspešne pôsobí na trhu v IT oblasti.

    SI ABSOLVENTOM VYSOKEJ ŠKOLY S IT ZAMERANÍM alebo MÁŠ ZODPOVEDAJÚCE PRACOVNÉ SKÚSENOSTI?

    SENACOR ti ponúka výbornú možnosť zdokonaľovať sa v profesionálnom vývoji softwaru.

    NÁPLŇ PRÁCE

    • Analýza požiadaviek na funkčnosť systémov
    • Design kódu, ktorý ma hlavu a pätu
    • Písanie kódu, ktorý beží
    • Testovanie kódu, aby chyba nemala žiadnu šancu
    • Poznávanie architektúr a designu

    TVOJA ÚLOHA A PERSPEKTÍVA
    Tvoj kód sa musí u zákazníka osvedčiť. Ako developer v Senacore nepíšeš iba kód, ale v komplexných IT projektoch vyvíjaš kritické časti systémov. S nami nie si len súčasťou masy, ale zohrávaš centrálnu úlohu u našich zákazníkov.

    Spolu s adekvátnymi skúsenosťami v projektoch máš možnosť postúpiť na pozíciu Senior Professional, kde môžeš prebrať aj vedenie vlastného development teamu. V každom prípade budeš mať naďalej možnosť pravidelne kódovať.

    Iné výhody

    • Možnosť učiť sa od našich najlepších vývojárov a architektov
    • Pragmatické a príjemné pracovné prostredie
    • Práca v dynamickej nemeckej spoločnosti s rastom 25 – 30 % ročne
    • Možnosť kariérneho postupu
    • Otvorená perspektíva prechodu do nemeckej materskej firmy s možnosťou výberu pracoviska v Nemecku – Berlin, Bonn, Frankfurt, Hamburg, Mníchov, Norimberg alebo Viedeň
    • Jazykové vzdelávanie, technické kurzy, objednávanie odbornej literatúry a časopisov
    • Firemný iPhone a notebook s možnosťou súkromného využívania
    • Teambuildingové aktivity v rámci košického tímu, ale i v Nemecku
    • Piatkové firemné raňajky
    • Sociálne benefity

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku na [email protected].

    robime.it
    Nie sme personálna agentúra, máme za sebou niekoľko desiatok IT a biznis projektov. Preto poznáme firmy v oblasti a ich skutočné požiadavky. Chceme ľuďom pomáhať rásť a firmám efektívnejšie pracovať. Máme portál robime.it, aby sme umožnili zdieľanie znalostí a skúseností z IT sveta. Zvyčajne veľmi dobré poznáme prostredie našich klientov, a preto vieme poradiť a usmerniť každého záujemcu o pracovnú pozíciu tak, aby sa očakávania stretli a všetky strany boli spokojné. Rozumieme IT, a preto vieme poradiť a nájsť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu skúsenostiam, znalostiam a ambíciám každého z Vás. Každý záujemca je pravidelne informovaný o stave a výsledkoch procesu. Chcete sa presvedčiť? Napíšte na mail: [email protected]