IT technik/čka pre národný projekt CAIR – centrálna aplikačná registratúra a infraštruktúra (Ref. č.: 2019/04)

    58
    • TPP
    • Bratislava
    • Termín nástupu: 01.06.2019
    • Plat: 1300€ - 1500€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    – správa a prevádzka systémov CAIR počas doby udržateľnosti národných projektov v oblasti digitalizácie a prezentácie kultúrneho dedičstva
    – vykonávanie činností súvisiacich s konfiguráciou, meraním, monitoringom, ladením, ktoré sú nevyhnutné pre rutinnú správu a údržbu infraštruktúry CAIR
    – vykonávanie systémovej administrácie a údržby dát a správa bezpečnosti bázy dát v informačných systémoch CAIR
    – komunikáciu s dodávateľom technickej podpory
    – plnenie ďalších technických úloh v súvislosti s projektom podľa pokynov projektového manažéra – garanta
    – pravidelné vyhodnocovanie stavu systému a reportovanie dohodnutých parametrov
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
    v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
    Zamestnanecké výhody, benefity
    – flexibilný pracovný čas s pevným pracovným časom 08:30-14:30 hod. a pohyblivým pracovným časom 06:30-08:30 hod. a 14:30-19:00 hod.
    – 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
    – príspevok na stravovanie nad zákonný nárok
    – možnosť výučby anglického jazyka v rámci organizácie
    – iné vzdelávacie a rozvojové aktivity individuálne podľa potreby
    Informácie o výberovom konaní
    Termín nástupu je ideálne 1.6.2019. Životopisy posielajte odpoveďou na túto pracovnú ponuku prostredníctvom portálu profesia.sk. Môžete nám napísať aj niečo, čo si bežne do životopisu nepíšete, ale myslíte si, že nás to môže motivovať pri rozhodovaní osloviť Vás. Vybraných kandidátov budeme oslovovať priebežne.
    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania
    31.5.2019 (ostáva ešte 16 dní)
    Požiadavky na zamestnanca
    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    Vzdelanie v odbore
    nerozhoduje – dôležitá je znalosť požadovaných znalostí
    Jazykové znalosti
    Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)
    Ostatné znalosti
    Administrácia Windows serverov – pokročilý
    Administrácia MySQL – pokročilý
    Administrácia UNIX/Linux – pokročilý
    Pozícia je vhodná pre absolventa
    Áno
    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    – nástup do práce možný ideálne 01.06.2019, prípadne dohodou
    – orientácia v procese digitalizácie výhodou
    – systematický a zodpovedný prístup k práci, proaktivita, inovatívnosť, samostatnosť , záujem o ďalší rozvoj v IT