C++ Programátor Žilina a Banská Bystrica

    53
    • TPP
    • Živnosť/sro
    • Zilina
    • Plat: od 1500€
    • Žiadosti boli uzavreté

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    Do nášho tímu v Žiline a Banskej Bystrici hľadáme kolegov na pozíciu C++ Developer junior/experienced/senior.
    Ide o vývoj aplikácie a SW pre zariadenia v oblasti automotive, healthcare alebo industry.
    Techstack: C++, C++-Linux, automotive IoT, CAN, MQTT, Yocto, automotive Ethernet, SomeIP, embedded Linux

    Náplň práce:
    – analýza požiadaviek zákazníka
    – návrh funkčnosti aplikácií
    – implementácia návrhu, testovanie a nasadenie
    – pravidelná komunikácia so zákazníkom
    – zabezpečenie funkčnosti existujúcich systémových komponentov
    – schopnosť vytvárať funkčné a technické špecifikácie

    Zamestnanecké výhody, benefity
    • Výnimočné projekty, možnosť pracovať na najnovších SW využívajúcich najnovšie technológie.
    • Neustály profesionálny rozvoj pozostávajúci z certifikovaných školení a kurzov, podujatí, konferencií a online vzdelávania;
    • Smartphone každé 2 roky podľa vlastného výberu so zľavou
    • Bonus na voľný čas, relax, zdravie a pohodu;
    • Špeciálne zľavy a výhody pre zamestnancov od rôznych poskytovateľov produktov / služieb na Slovensku.
    • Extra 4 platené dni dovolenky;
    • Flexibilná pracovná doba a možnosť HomeOffice
    • Hardvér osobného počítača, ktorý môžete používať doma kedykoľvek budete potrebovať
    • Pitný režim a kvalitná káva
    • Ovocie alebo tradičné štvrtkové raňajky
    • Stretnutia a teambuildingové aktivity počas celého roka
    • Referral program
    • Oblasť relaxačnej zóny – kde si môžete piť kávu alebo hrať hry/XBox, Pingpong, Calceto/

    Jazykové znalosti
    Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti
    C++ – pokročilý
    UML – základy
    UNIX/Linux – základy

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    – skúsenosti v C++ s reálnou znalosťou špecifikácii jazyka
    – znalosť štandardných knižníc, STL kontajnerov a algoritmov
    – skúsenosti s verzionovacími systémami
    – skúsenosti s databázami a dokumentáciou
    – znalosť dizajnu embedded systémov výhodou
    – anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

    Tagged as: , , ,