C++ Programátor Žilina a Banská Bystrica

    34
    • TPP
    • Kontrakt
    • Zilina
    • Plat: od 1500€

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
    Do nášho tímu v Žiline a Banskej Bystrici hľadáme kolegov na pozíciu C++ Developer junior/experienced/senior.
    Ide o vývoj aplikácie a SW pre zariadenia v oblasti automotive, healthcare alebo industry.
    Techstack: C++, C++-Linux, automotive IoT, CAN, MQTT, Yocto, automotive Ethernet, SomeIP, embedded Linux

    Náplň práce:
    – analýza požiadaviek zákazníka
    – návrh funkčnosti aplikácií
    – implementácia návrhu, testovanie a nasadenie
    – pravidelná komunikácia so zákazníkom
    – zabezpečenie funkčnosti existujúcich systémových komponentov
    – schopnosť vytvárať funkčné a technické špecifikácie

    Zamestnanecké výhody, benefity
    • Výnimočné projekty, možnosť pracovať na najnovších SW využívajúcich najnovšie technológie.
    • Neustály profesionálny rozvoj pozostávajúci z certifikovaných školení a kurzov, podujatí, konferencií a online vzdelávania;
    • Smartphone každé 2 roky podľa vlastného výberu so zľavou
    • Bonus na voľný čas, relax, zdravie a pohodu;
    • Špeciálne zľavy a výhody pre zamestnancov od rôznych poskytovateľov produktov / služieb na Slovensku.
    • Extra 4 platené dni dovolenky;
    • Flexibilná pracovná doba a možnosť HomeOffice
    • Hardvér osobného počítača, ktorý môžete používať doma kedykoľvek budete potrebovať
    • Pitný režim a kvalitná káva
    • Ovocie alebo tradičné štvrtkové raňajky
    • Stretnutia a teambuildingové aktivity počas celého roka
    • Referral program
    • Oblasť relaxačnej zóny – kde si môžete piť kávu alebo hrať hry/XBox, Pingpong, Calceto/

    Jazykové znalosti
    Anglický jazyk – Mierne pokročilý (B1)

    Ostatné znalosti
    C++ – pokročilý
    UML – základy
    UNIX/Linux – základy

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    – skúsenosti v C++ s reálnou znalosťou špecifikácii jazyka
    – znalosť štandardných knižníc, STL kontajnerov a algoritmov
    – skúsenosti s verzionovacími systémami
    – skúsenosti s databázami a dokumentáciou
    – znalosť dizajnu embedded systémov výhodou
    – anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

    Tagged as: UML, C++, linux, embedded

    Nahraj dokumenty vo formáte (pdf, zip). Max. veľkosť súboru: 48 MB.

    Alternatívne, môžeš poslať svoj online životopis, spolu so svojimi preferenciami.

    Globallogic
    GlobalLogic is a leader in digital product engineering services. We help our clients design and build innovative products, platforms and tools, and thus improve the customer digital experience in the modern world. By offering integrated solutions and combining strategic design, complex engineering, and vertical industry expertise, we help our clients imagine what’s possible and accelerate their transition into tomorrow’s digital business.