C#/.NET Developer

    281
    • TPP
    • Košice
    • Termín nástupu: 01.06.2019
    • Plat: 900€ - 4000€

    Rozširujeme náš tím a hľadáme motivovaného C#/.NET Developera.
    Ak máš záujem naučiť sa viac čo sa týka návrhu riešení, vývoja a používania nových technológií a chceš sa ďalej rozvíjať v programovaní, v tom prípade nájdeš takúto príležitosť u nás!

    Náplň práce a kompetencie:

    • Realizácia projektov v oblasti vývoja a údržby existujúcich programových prvkov ako aj reštrukturalizácia na základe SOA architektúry.
    • Čítanie špecifikácií a analýza požiadaviek
    • Support – Bug Fixing
    • Agile development

    Čo požadujeme:

    C# – pokročilý
    .NET – pokročilý
    ASP.NET – pokročilý
    HTML – pokročilý
    SQL – pokročilý

    Okrem vyššie uvedených je tvojou výhodou, ak máš skúsenosti s:

    • .NET Framework 4.6, C# 7, PL-SQL
    • Klient – Winforms + WPF, Devexpress komponenty pre UI
    • Server – WCF, Rest, MVC, EntityFramework, Dependency Injection (Unity), HTML5 + Angular
    • DB – Oracle
    • Subversion, Ticket-tracking Redmine, Jenkins Build Server
    • Continuos Integration, Continuos Delivery, UnitTesting
    • Tools: VS 2017, SQL developer, Fiddler, dbMonitor
    • používanie UML a vývoj agilného softvéru

    Čo ponúkame:

    • Dlhodobé stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú
    • Vynikajúce platové ohodnotenie (v závislosti od skúsenosti a znalosti)
    • Zaujímavá práca v prijemnom pracovnom prostredí v dynamickom pracovnom tíme
    • Jazykové kurzy počas pracovnej doby a priamo na pracovisku
    • Flexibilná pracovná doba
    • Prístup k najmodernejším technológiám
    • Možnosť osobnostného rozvoja, profesijného rastu
    • Zdravotné cvičenie na pracovisku každý týždeň
    • Možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom
    • Nápoje a ovocie zadarmo
    • Dovolenka navyše
    • Nadštandardný počet SickDays

    Tagged as: ,

    Nahraj dokumenty vo formáte (pdf, zip). Max. veľkosť súboru: 48 MB.

    Alternatívne, môžeš poslať svoj online životopis, spolu so svojimi preferenciami.

    IT Impulse s.r.o.
    IT-Impulse je Software Engineering divízia medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.Našim klientom je popredná európska firma vyvíjajúca ERP systém a riešenie pre správu nehnuteľností, pokrývajúce všetky oblasti bytového hospodárstva, tak, aby prinieslo väčšiu efektivitu do existujúcich obchodných procesov.