Biznis analytik – Insurance

    65
    • TPP
    • Živnosť/sro
    • Bratislava
    • Plat: 1500€ - 2200€
    • Žiadosti boli uzavreté

    Chcete budovať svoju kariéru v prestížnej softvérovo-konzultačnej spoločnosti?

    Momentálne obsadzujeme pozíciu Biznis Analytik- Insurance, ktorý sa bude podieľať na unikátnych projektoch a pracovať s najmodernejšími technológiami.

    Čo bude Vašou náplňou práce:

    • spolupodieľanie sa na vývoji SW riešenia pre nášho zákazníka
    • analýza požiadaviek zákazníka
    • organizovanie a vedenie stretnutí so zákazníkmi, spracovanie výstupov z nich
    • spracovanie biznis požiadaviek zákazníka na základe stanovenej metodiky
    • návrh kľúčových častí používateľského interfejsu
    • návrh riešení, procesov, use-casov, obrazoviek
    • tvorba prezentácií a výstup pred zákazníkmi
    • pravidelná komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom
    • dodržiavanie firemných postupov a projektových štandardov

    Čo potrebujte vedieť:

    • praktické skúsenosti s analýzou požiadaviek zákazníka, s ich formalizáciou (min. 2-3 roky)
    •  relevantné doménové znalosti z oblasti Insurance
    • ovládanie, resp. praktické skúsenosti s používaním niektorého z DB (MS SQL, ORACLE)
    • znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni
    • znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov – výhodou

    Benefity:

    • zaujímavú prácu na atraktívnych projektoch
    • zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
    • prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
    • výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
    • rozsiahly benefitný systém
    Ak Ťa pracovná ponuka zaujala (aj keď nespĺňaš všetky kritéria) klikni na tlačidlo “Poslať životopis” alebo nám odošli svoj životopis na [email protected]
    Ak to nie je pre Teba ideálna pozícia, napíš nám na [email protected] a spolu nájdeme niečo podľa Tvojich predstáv.
     IT 013
    robime.it
    Nie sme personálna agentúra, máme za sebou niekoľko desiatok IT a biznis projektov. Preto poznáme firmy v oblasti a ich skutočné požiadavky. Chceme ľuďom pomáhať rásť a firmám efektívnejšie pracovať. Máme portál robime.it, aby sme umožnili zdieľanie znalostí a skúseností z IT sveta. Zvyčajne veľmi dobré poznáme prostredie našich klientov, a preto vieme poradiť a usmerniť každého záujemcu o pracovnú pozíciu tak, aby sa očakávania stretli a všetky strany boli spokojné. Rozumieme IT, a preto vieme poradiť a nájsť vhodnú pracovnú pozíciu zodpovedajúcu skúsenostiam, znalostiam a ambíciám každého z Vás. Každý záujemca je pravidelne informovaný o stave a výsledkoch procesu. Chcete sa presvedčiť? Napíšte na mail: [email protected]