Baví ťa testovanie(junior)? US-SVK startup

    97
    • TPP
    • Živnosť/sro
    • Staré mesto, Bratislava
    • Termín nástupu: 01.02.2019
    • Plat: 850€ - 1350€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Máš chuť stať sa súčasťou menšieho startupu v centre Strého mesta Bratislavy, ktorý už vyše troch rokov pomáha nastavovať rovnováhu medzi absolútnou bezpečnosťou a jednoduchým používaním tisícom ľudí po celom svete?

    Sme SaferPass, 14-členný startup s 8 software developermi a zháňame junior testera, ktorého by sme zaučili to tajov testovania, mohol by s nami rásť, učiť sa nové veci a vychutnávať si progres, ktorý v súčasnosti prežívame s našimi nadnárodnými partnermi.

    Ak si absolvent, táto práca môže byť ako stvorená pre tvoj kariérny štart. Sme skvelý team, s dvoma testermi, kde budeš mať zaručený vplyv na produkt a minimum byrokracie.

    POŽIADAVKY A NÁPLŇ PRÁCE

    • Keďže náš kód je písaný primárne v JavaScripte, bolo by skvelé ak by si ovládal minimálne jeho základy, taktiež aj HTML
    • Tvoj denný task bude aj vytváranie CSS selektorov, preto sa ti CSS zíde určite tiež
    • Ak si už pracoval so Seleniom, je to výhoda, ale je to také ľahké, že sa to naučíš aj za pochodu
    • Ideálne je, ak sa vieš sa chopiť zodpovednosti za svoje rozhodnutia a si teamový hráč
    • Okrem selektorov bude tvoja náplň praće udržiavanie automatických testov, písanie test scenárov, analýza denných výsledkov a taktiež pomoc programátorom pri vytváraní manuálnych testov

    BENEFITY

    • Podporíme ťa v tvojej sebarealizácii a kariérnom raste
    • Knowledge sharing
    • Koučovanie od seniornejších testerov
    • Naučíme ťa pracovať s novými technológiami – napr. Selenium
    • Budeš mať prácu plnú výziev
    • Sloboda, flexibilný pracovný čas, práca na diaľku
    • Team-buildingy, večere, grilovania v prírode, posedenia pri pive…
    • Skvelý team!
    • Krásny office v centre Starého mesta BA, príjemná atmosféra
    • Dovolenka naviac, stolný futbal, Xbox
    • Ovocie, zdravé snacky (občas aj nezdravé 😉 ), káva, čaj…

    Viac info: https://blog.saferpass.net/sk/bavi-ta-testovaniejunior-us-svk-startup/

    Tagged as: , , ,