ABAP Developer

    26
    • TPP
    • Košice
    • Termín nástupu: 01.05.2019
    • Plat: 900€ - 4000€

    Rozširujeme náš tím a hľadáme motivovaného ABAP Developera.
    Ak máš záujem naučiť sa viac čo sa týka návrhu riešení, vývoja a používania nových technológií a chceš sa ďalej vyvíjať v programovaní v ABAP-e, v tom prípade nájdeš takúto príležitosť u nás!

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

    • Čítanie špecifikácii a analýza požiadaviek (v nemeckom jazyku)
    • Údržba a rozširovanie systému SAP
    • Programovanie v ABAP a ABAP OO
    • Dizajn implementácie (UML)
    • Implementácia riešenia (OO)
    • UNIT testovanie
    • Obsluha moderných toolov na projektovú prácu vo väčších tímoch – JIRA, Confluence
    • Support – Bug Fixing
    • Agilný vývoj
    • Zákaznícke riešenia v celom cykle v odbore: Reporting, Riadenie rizík, Business – Process Management, dane a dodržiavanie predpisov, rôzne témy z oblasti bankovníctva a poisťovníctva
    • Spolupráca s tímom konzultantov zo strany zákazníka

    Požadujeme od teba:

    • Nemecký jazyk – minimálne základy alebo vôľa učiť sa
    • základy programovania v ABAP-e a v ABAP-e OO, alebo podobnom objektovo orientovanom programovacom jazyku
    • komunikatívne správanie orientované na klienta
    • Schopnosť rýchleho prispôsobenia sa zmenám
    • Proaktívnosť, schopnosť riešiť problémy a prevziať zodpovednosť
    • Dobrý časový manažment

    Výhodou sú znalosti z oblasti:

    • SAP Banking
    • BCA
    • CML
    • CFM
    • FS-BP
    • Loans
    • DM
    • Z oblasti vývoja a údržby SAP Business Workflow (z.B. JAVA, C++, HTML)
    • Rôzne Add-On Aplikácie v CML und SAP Bank oblasti

    Ponúkame ti:

    • Dlhodobé stabilné pracovné miesto, pracovná zmluva na dobu neurčitú
    • Vynikajúce platové ohodnotenie (v závislosti od skúsenosti a znalostí)
    • Najmodernejší SAP 7.4+, Eclipse
    • Zaškolenie v Nemecku
    • Moderné a štandardné tools pre vývoj softvéru
    • Školenia CML, Bausparen, Auszahlung a pod.
    • Zaujímavá práca v prijemnom pracovnom prostredí v dynamickom pracovnom tíme
    • Jazykové kurzy počas pracovnej doby
    • Flexibilná pracovná doba
    • Prístup k najmodernejším technológiám
    • Možnosť osobnostného rozvoja, profesijného rastu
    • Zdravotné cvičenie na pracovisku
    • Možnosť práce za výškovo nastaviteľným stolom
    • Nápoje a ovocie zadarmo
    • Dovolenka navyše
    • Nadštandardný počet SickDays

    Tagged as: SAP, abap

    Nahraj dokumenty vo formáte (pdf, zip). Max. veľkosť súboru: 48 MB.

    Alternatívne, môžeš poslať svoj online životopis, spolu so svojimi preferenciami.

    IT Impulse s.r.o.
    IT-Impulse je Software Engineering divízia medzinárodnej spoločnosti Job Impulse GmbH. Je to celosvetová spoločnosť s viac ako 9000 zamestnancami v 51 lokalitách v 12 krajinách a pôsobí ako sprostredkovateľ medzi IT oddelením vývoja softvéru a vysoko kvalifikovanými IT špecialistami na trhu práce.Náš nemecký klient je líder v oblasti dizajnu, vývoja a zavádzania vysoko kvalitných riešení v systéme SAP pre bankovníctvo a poisťovníctvo.