React front-end developer

    115
    • Živnosť/sro
    • Kdekoľvek
    • Plat: od 1200€
    • Žiadosti boli uzavreté
    • On-Site

    Pracovná činnosť:
    Vývoj webovej aplikácie v Reacte. Jedná sa o mapovú aplikáciu Trackbook, kde koncoví používatelia majú možnosť vytvárať turistické trasy a body.

    Náplň práce zahŕňa:
    – Implementácia nových fukcionalít produktu na základe špecifikácie.
    – Opravovanie bugov v produkte.
    – Testovanie produktu.

    Požiadavky na zamestnanca:
    – Pokročilá znalosť front-end vývoja v Reacte (min. 1 rok).
    – Pokročilé skúsenosti s Typescript, HTML, CSS (min. 1 rok).
    – Prehľad v architektúrach webových aplikácií.
    – Schopnosť pracovať samostatne a kreatívne.
    – Schopnosť porozumieť špecifikácii aplikácie.
    – Chuť pracovať v malom startupovom tíme.
    – Proaktívny prístup a vynaliezavosť.
    – Ochotu učiť sa nové veci a prístupy.
    – Záujem o turistiku alebo cyklistiku.

    Podmienky práce:
    – Práca z kancelárie.
    – Čiastočný úväzok (max. 80 hodín mesačne)
    – Krátkodobý kontrakt na 4 mesiace.
    – V prípade obojstrannej spokojnosti je možnosť predlžovať kontrakt.

    Tagged as: , , ,