Release manager – Košice, Liptovský Mikuláš, Trenčin, Zvolen

    64

    Release developer/IT administrator

    Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    Pre pozície Release developer/IT administrator hľadáme kandidátov pre rozvoj a údržbu produkčných prostredí, správu vydávania verzií SW komponentov v prostredí Linux/Windows s využitím skriptovacích jazykov a správu podnikovej infraštruktúry.

    Hlavná náplň:

    – analýza požiadaviek na release SW komponentov

    – vytváranie a údržba buidlovacích mechanizov

    – sledovanie zmien produktov a tvorba podkladov pre dodanie zákazníkovi

    – tvorba a údržba release dokumentácie

    – udržiavanie a rozvoj podnikovej intranetovej siete

    – inštalácia, správa a administrácia serverov

    Iné výhody

    Pohyblivý pracovný čas (práca z domu)

    Zaujímavé projekty z oblasti riadenia letovej prevádzky

    Možnosť osobného rastu

    Neformálny prístup a priateľská atmosfére medzi zamestnancami, spoločné firemné akcie.

    Podľa hospodárskych výsledkov spoločnosti 13. a 14. plat

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Pozícii vyhovuje aj uchádzač so vzdelaním:
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa

                Osobnostné predpoklady a zručnosti

    Vzdelanie v odbore informatika/výpočtová technika/informačné a komunikačné systémy:

    – základné programátorské znalosti v niektorom z nasledujúcich jazykov:

    – Perl, Python, Bash

    – Powershell, batch súbory

    – znalosť OS Linux a Windows na úrovni základov administrácie

    – schopnosť inštalácie a údržby HW (PC, servery, LAN a WAN prvky)

    – základná znalosť SQL databáz

    – základy administrácie LAN/WAN
    – znalosť anglického jazyka – minimálne pasívna až stredná úroveň

    – schopnosť a záujem učiť sa nové technológie a doménové znalosti

    – logické/analytické myslenie, zmysel pre detail, schopnosť prebrať na seba zodpovednosť a samostatne riešiť zadanú úlohu
    – tímový hráč a chuť zapojiť sa do úloh, ktoré sú pre nás každodennou výzvou.

    Výška nástupnej mzdy je riešená individuálne, mzda je aj po skúšobnej dobe zvýšená na základe dohody, preukázaných znalostí, schopností prevziať a zvládnuť náročnejšie úlohy a pod.