JAVA developer (PO/KE/PP/východ SR) ACEQES, s.r.o.

    67

    Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

    ACEQES, s.r.o. aktuálne hľadá JAVA developerov do nášho interného tímu na niekoľko nových aj rozbehnutých projektov:

    Projekt 1: ERP software. Ide o existujúce a dlhodobo vyvíjané riešenie client + server: Swing + Tomcat, Axis, Spring, JDBC/Hibernate, SQL.
    Možnosť práce v PO, PP, KE, po zapracovaní aj diaľkovo. 2x otvorená pozícia. Nástup ASAP – marec, apríl

    Projekt 2: Banking industry software. Technológie: Java EE, Tomcat/Websphere, Spring (Integration, MVC, Security, Data, …), Oracle. Git, Maven, Jenkins. Good to know: JUnit, Mockito/EasyMock, Selenium. Cucumber, Elastich search.
    Práca v PO. Nástup ASAP

    Projekt 3: Úplne nová SaaS webová aplikácia/platforma v oblasti ekonomického software. Aktuálne zvažované technológie: JAVA, Hibernate, Postgres, Vaadin, …
    Možnosť práce v PO, po zapracovaní aj diaľkovo

    Obsadzujeme/prijmeme aj JAVASCRIPT, resp. full-stack programátorov.

    Zamestnanecké výhody, benefity

    Ponúkame:
    – full-time (TPP alebo IČO)
    – flexibilné pracovné podmienky, voľná pracovná doba, po zapracovaní aj možnosť práce na diaľku
    – technologický a kariérny rast

    Informácie o výberovom konaní

    V prípade záujmu zašlite prosím svoje aktuálne CV/portfólio na [email protected] spolu s nasledujúcimi informáciami:
    – Vaša časová dostupnosť – nástup, dostupnosť v hodinách týždenne
    – Vaša očakávaná mzda / hodinová sadzba
    – preferovaný spôsob spolupráce (TPP / IČO / iné)Web spoločnosti: https://www.aceqes.com

    Počet rokov praxe

    2

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    Všeobecné požiadavky (must have):
    – JAVA development – pracovné skúsenosti minimálne 2 roky
    – znalosť práce s Git/SVN, skúsenosti s prácou v tíme s využitím nástrojov PM (Jira/Trello, …)
    – 100% spoľahlivosť, zodpovednosť, proaktívny a nekonfliktný prístup, ochota učiť saVýhodou (nice to have):
    – preukázateľné referencie z predchádzajúcich projektov